Bilgilendirme

17 Temmuz 2016 Pazar

Bilgilendirme

Bilgilendirme

Değerli müşterimiz,

 

Sizleri 15 Temmuz 2016 tarihinde yaşanan talihsiz darbe girişiminden sonra Türkiye'deki mevcut durum hakkında kısaca bilgilendirmek istiyoruz.

 

15 Temmuz gecesi, Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesindeki küçük bir kısım, özellikle Ankara ve İstanbul'da darbe girişiminde bulunmuştur. Yaşanan tüm bu süreçte ülkemizdeki tüm siyasi partiler ve Türkiye Büyük Millet Meclisi üyeleri, Türk iş dünyası, sivil toplum, medya ve tüm Türk vatandaşları, büyük bir kararlılıkla Türk demokrasisinin, anayasasının ve Türkiye'nin demokratik kuruluşlarının arkasında durmuşlardır. 

 

Bu olaydan Türkiye'nin ve Türk demokrasisinin daha da güçlenerek çıktığına inanıyoruz. 

 

Ülkemiz genelinde önemli fonksiyonlar, kurum ve kuruluşlar ile ticaret hayatının tüm paydaşları normal işleyişine dönmüştür. Yaşananların üzerinden sadece iki gün geçtikten sonra, bu hafta başı itibariyle tüm ticaret işlemleri, gümrüklerde, ithalat ve ihracat operasyonlarında ve banka ödemelerinde herhangi bir aksamaya uğramadan, normal işleyişine uygun olarak başlamıştır.

 

Bundan sonraki süreçte ilave bir risk beklenmemektedir. Müşterilerimize olan taahhütlerimizi yerine getirmeye, her zaman olduğu gibi, devam edeceğiz.

 

Herhangi bir sorunuz veya ilave açıklama talepleriniz için her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

 

Saygılarımızla.

17 Temmuz 2016 Pazar

Fiyat Talep Formu